مربیان ما

مربیان ما در کوچتو تماماً مورد تایید فدراسیون جهانی کوچینگ بوده و واجد صلاحیت می‌باشند. لیست مربیان فعال در کوچتو در این بخش قابل مشاهده است.

برای عضویت در کوچتو به عنوان مربی لطفا روی دکمه زیر بزنید.

در کوچتو مربی شوید

مریم یاوری

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران هستم و در حال حاضر به عنوان مدیر منابع انسانی Chapter One Ventures مشغول بکارم. مربیگری را در مدرسه کوچینگ ویز ایران آموخته‌ام که این مدرسه مورد تایید فدراسیون بین المللی کوچینگ هست

سپنتا سکوتی

مربی هوش مثبت، PQ Coach, Mental Fitness Coach

بابک کبیری

من بابک کبیری هستم و کوچینگ را در یکی از مدارس معتبر و تحت نظر فدراسیون بین المللی کوچینگ ICF آموختم. من فارغ التحصیل MBA هستم و در حاضر به تحصیل رشته روانشناسی در کنار مشاغلی نظیر مدیریت اجرایی جابینجا و همچنین هم-بنیانگذاری کوچتو مشغول هستم.

سارا سکوتی

من رشته کوچینگ را در یکی از مدارس مورد تأیید ICF (فدراسیون بین المللی کوچینگ) گذراندم. تحصیلات دانشگاهیم کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی است. مربی بین المللی یوگا هستم، حدود پنج سال است که دوره های بازیابی خلاقیت برگزار میکنم و در حال حاضر حدود یک سال است که تمرکز اصلیم روی کوچینگ است. چنانچه به یک همراه نیاز دارید تا به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود دست پیدا کنید، من با کمال میل در خدمت شما خواهم بود.

عادله شورابی

اگر به دنبال کشف و تغییر اعتقادات و ارزش‌های محدودکننده‌تون هستید تا زندگی شخصی و کاری‌تون رو بهبود بدید من همراه شما خواهم بود.

بهار نوروزی

حال‌ خوب دیگران، همیشه یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های من در زندگی هست . به عنوان یک کوچ و مربی همراهتان هستم، تا مسیر رسیدن به اهداف و حال خوب را روشن کنیم.

حامد مرادی

همراه، شنونده و به دور از قضاوت