حریم خصوصی

معرفی

کوچتو (مجموعاً اپ ها و سایت ها)، همه محصولات و خدمات از جمله برنامه‌های کاربردی تلفن همراه، تحت مالکیت، کنترل یا ارائه شده توسط “کوچتو”، و تمام محتوای ارائه شده به عنوان بخشی از آن، مجموعاً در اینجا “خدمات” نامیده می شوند. 

مشترکین، دارندگان حساب، مشتریان، کاربران و سایرینی که خدمات را دانلود، دسترسی، استفاده و/یا مشترک می‌شوند («شما») با خط مشی رازداری زیر توافق می‌کنیم («خط‌مشی رازداری»). خط مشی رازداری باید به عنوان یک راهنمای قابل دسترس برای اطلاعاتی که در طول استفاده شما از خدمات جمع آوری می کنیم، عمل کند. با استفاده از خدمات، با این سیاست حفظ حریم خصوصی موافقت می کنید و نشان می‌دهید که بیش از ۱۳ سال سن دارید.

جمع آوری اطلاعات ارائه شده توسط شما

“کوچتو” به بخشی از اطلاعات شخصی شما نیاز دارد تا بتواند همانطور که طراحی شده است عمل کند. اطلاعات درخواست شده برای استفاده از خدمات ممکن است شامل آدرس ایمیل، نام ، عادات انتخابی و یا اهداف شما باشد، اما محدود به این موارد نیست. برخی از این اطلاعات ارائه شده توسط کاربر اختیاری است، اما یک نام و یک آدرس ایمیل فعال و شماره موبایل برای استفاده از هر یک از خدمات مورد نیاز است. 

جمع آوری اطلاعات اضافی

“کوچتو” همچنین اطلاعات غیرشخصی را نیز جمع آوری خواهد کرد. این اطلاعات معمولاً شامل نوع مرورگر یا پلتفرم، آدرس IP، سایت ارجاع دهنده و تاریخ و زمان درخواست هر بازدیدکننده است. “کوچتو” این داده‌ها را جمع آوری می کند تا بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه دهد. این اطلاعات هرگز بر اساس هویت شخصی در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت، اما ممکن است به‌صورت  تجمیعی در قالب گزارش‌های عملکرد منتشر شود.

“کوچتو” همچنین ممکن است از کوکی‌ها یا نشانگرهای وب در وب سایت‌ها برای ردیابی تعاملات کاربر با سرویس‌ها استفاده کند. این اطلاعات برای ارائه یا بهینه‌سازی سرویس‌ها، مدیریت حساب‌ها، برای تحقیق و تجزیه و تحلیل، برای برقراری ارتباط با کاربران و توسعه محتوا استفاده می‌شود. می‌توانید با استفاده از تنظیمات ارائه شده در مرورگرهای آن‌ها از کوکی‌ها انصراف دهید، اما در صورت انجام این کار، برخی از عملکردهای سرویس‌ها ممکن است غیرفعال یا غیرقابل دسترسی باشد.

علاوه بر این، “کوچتو” اطلاعاتی را از کاربران برنامه تلفن همراه خود که برنامه “کوچتو” را به روشی مشابه نصب کرده‌اند جمع آوری می‌کند تا تجربه تلفن همراه را بهینه کند. هر ورودی انجام شده در برنامه تلفن همراه برای بهینه‌سازی خدمات، مدیریت حساب‌ها، برای تحقیق و تجزیه و تحلیل، برای برقراری ارتباط با کاربران و توسعه محتوا استفاده می‌شود. این اطلاعات هرگز بر اساس هویت شخصی در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت، اما ممکن است به صورت گردآوری شده منتشر شود.

استفاده از اطلاعات جمع آوری شده

“کوچتو” معتقد است که حریم خصوصی کاربرانش در درجه اول اهمیت قرار دارد و تلاش می‌کند از داده‌های آن‌ها فقط به روش‌هایی استفاده کند که در این خط‌مشی رازداری ذکر شده است. بیشتر استفاده از داده‌ها فقط برای اهداف داخلی است. “کوچتو” ممکن است گهگاه از طریق هر روش ارتباطی که به “کوچتو” ارائه کرده‌اید، کاربران را از نسخه‌ها و ویژگی‌های جدید مطلع کند.

اشخاص ثالث: “کوچتو” ممکن است ارائه دهندگان خدمات خاصی را برای ویژگی‌های اضافی (مانند میزبانی و غیره) درگیر کند. “کوچتو” سیاست‌های حفظ حریم خصوصی شرکا را به‌طور کامل بررسی می‌کند تا اطمینان حاصل کند که داده‌های کاربرانش امن است و مسئولانه از آنها مراقبت می‌شود. اشخاص ثالث نمی توانند از اطلاعات به روش هایی استفاده کنند که توسط خط مشی رازداری “کوچتو” ممنوع است. با این حال، “کوچتو” مسئولیتی در قبال خط‌مشی‌های حفظ حریم خصوصی و/یا اقدامات این اشخاص ثالث ندارد.

شرکا: “کوچتو” ممکن است با تبلیغات یا شرکای دیگر همکاری کند تا تبلیغات متنی هدفمند و مفید یا خدمات مرتبط را به کاربران ارائه دهد. این شرکا ممکن است کوکی‌هایی تنظیم کنند که آنها را قادر می سازد رایانه شما را شناسایی کرده و اطلاعاتی درباره شما یا سایر افرادی که از رایانه شما استفاده می کنند جمع آوری کنند. شبکه های تبلیغاتی اغلب از این اطلاعات برای هدف قرار دادن بهتر تبلیغاتی استفاده می‌کنند که فکر می‌کنند برای شما مفید خواهد بود. سیاست حفظ حریم خصوصی “کوچتو” صرفاً بر استفاده از اطلاعات و کوکی‌های تنظیم شده توسط سرویس‌ها و نه توسط شرکای تبلیغاتی شخص ثالث نظارت می‌کند.

نقل و انتقالات: “کوچتو” ممکن است داده ها را به صورت داخلی با شرکت‌های وابسته خود به اشتراک بگذارد و ممکن است در صورت ادغام، خرید، فروش یا به دست آوردن برخی از دارایی‌های آن، اطلاعات خاصی را افشا کند. اگر بنا به صلاحدید “کوچتو”، اطلاعات شما از لحاظ مادی به روشی متفاوت از “کوچتو” رسیدگی می‌شود، ممکن است این فرصت را داشته باشید که از اشتراک‌گذاری اطلاعات خود با هر خریدار خودداری کنید.

مجری قانون: “کوچتو” با مجریان قانون همکاری خواهد کرد و هرگونه اطلاعات درخواستی را افشا خواهد کرد اگر آنها با حسن نیت معتقد باشند که چنین افشایی برای موارد زیر ضروری است: (۱) رسیدگی به کلاهبرداری، حملات علیه سیستم‌های ما، یا تضادهای امنیتی، (۲) باقی ماندن مطابق با قوانین یا مقررات فعلی جمهوری اسلامی ایران (۳) همچنان از شرایط خدمات ما تبعیت می کند، یا (۴) از عموم یا “کوچتو” در برابر هرگونه حمله علیه حقوق مالکیت معنوی یا فیزیکی محافظت می کند.

 مسئولیت شما به صورت آنلاین

اقدامات معقول از جمله اطلاعات رمزگذاری شده برای محافظت از اطلاعات شما، اما باید آگاه باشید که هر اطلاعاتی که به صورت آنلاین به اشتراک می‌گذارید می‌تواند توسط دیگران قابل دسترسی باشد. “کوچتو” مسئولیتی در قبال اقدامات افرادی که محتوای شما را از این طریق به دست می آورند ندارد. “کوچتو” نمی‌تواند ایمنی و امنیت شما را تضمین کند و باید توجه داشته باشید که ارسال هرگونه اطلاعات و استفاده از خدمات با مسئولیت شما انجام می‌شود.

مدیریت حریم خصوصی شما

می‌توانید اطلاعات حساب خود را در وب‌سایت‌ها و برنامه‌های “کوچتو” یا از طریق ایمیل حریم خصوصی salam@coacheto.com تصحیح یا حذف کنید، که همچنین می‌توانید برای راهنمایی و سؤالات بیشتر در مورد خط‌مشی رازداری یا برای کپی از آن دسترسی داشته باشید. داده های حساب شما اگر حساب خود را لغو کنید، “کوچتو” اقدامات معقولی را برای غیرقابل دسترس کردن اطلاعات حساب شما انجام می‌دهد و دسترسی آن را به داده‌های قابل شناسایی شخصی برای انجام آنچه درخواست می کنید محدود می کند.

صلاحیت قضایی

تمام اطلاعات ارسال شده از طریق “کوچتو” عمدتاً در ایران نگهداری می‌شود، اما ممکن است گهگاه در هر کشوری که “کوچتو” یا شرکت‌های وابسته به آن امکاناتی را در آن نگهداری می‌کنند، استفاده شود. برای استفاده از خدمات، شما موافقت می‌کنید که رسیدگی به اطلاعات شخصی شما و هرگونه ارتباط از طریق سرویس‌ها، تحت قوانین ایران باشد.

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی

اگرچه اکثر تغییرات به احتمال زیاد جزئی هستند، “کوچتو” ممکن است هر از چند گاهی و به صلاحدید “کوچتو” سیاست حفظ حریم خصوصی خود را تغییر دهد. “کوچتو” بازدیدکنندگان را تشویق می‌کند که مرتباً این صفحه را برای هرگونه تغییر در سیاست حفظ حریم خصوصی آن بررسی کنند. ادامه استفاده شما از خدمات پس از هر تغییری در این سیاست حفظ حریم خصوصی به منزله پذیرش چنین تغییری است.

“کوچتو” برای محافظت از اطلاعات شما تمامی استانداردهای لازم را استفاده می کند.

کوچتو

مربی همراه تو

بهار ۱۴۰۰